Tamir ve Bakım

Ana Sayfa 9 Tamir ve Bakım
Otomasyon Ürün Satışı

Operatör Panel Onarım

Firmamız robot ve endüstriyel makinelerin, operatör panellerin de ortam koşulları ve çalışma sahasında doğan kazalardan dolayı oldukça sık rastlanan LCD panel, operatör panel anakart, dokunmatik ekran paneli, inverter devre kartı ve depolama (HDD) arızalarını garantili olarak onarımını yapmaktadır. Operatör panellerinde onarımı yapılamayan paneller yerine muadil panel ve yedek parça tedariki sağlayarak müşterilerimizin robot ve endüstriyel makinasını tüm işlevlerini yerine getirecek şekilde sunarız.

AC / DC Sürücü Onarımı

AC / DC Sürücü Onarım hizmeti ile motor sürücü elektronik devre kartları, güç devre kartları, input outpu ve smps bölümü devre kartlarını en son teknoloji test ve lehimleme cihazları ile marka ve model bağımsız olarak, sağlamış olduğumuz sektörel tecrübe birikim ve uzman kadromuz ile hızlı, ekonomik ve güvenli olarak onarılmaktadır

Proje - Proses Otomasyonu

Servo Motor Onarım

Onarım atölyemizde bulunan gelişmiş test – onarım cihazları ve sektörde elde etmiş olduğumuz tecrübe, bilgi ve birikim ile Servo motor bakım ve onarımı hizmetini kalite ve müşteri politikalarımız çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Mekanik sorunlar gösteren Servo motorların, gelişmiş testler ve aşamalardan geçirerek kusurlarını tespit edip, bakımı ve onarımını marka ayırt etmektesiniz hizmet vermekteyiz.

Proje - Proses Otomasyonu

PLC Onarım

Endüstriyel sistemlerde amacına göre yapılandırılmış ve endüstriyel otomasyon sistemlerinin temel taşı haline gelen PLC (Programmable Logic Controller) ler için CPU, I/O ve RS232 modülleri ve Operatör Paneli kartlarının marka, model bağımsız testlerini, bakım ve onarımlarını uzman teknik kadromuz ile güvenli, ekonomik ve müşteri odaklı çözümler üreterek hizmet vermekteyiz.

Proje - Proses Otomasyonu

Robot veRobot Ekipmanları Bakım ve Onarım

Robot ve robot ekipmanlarının testleri, tamiri ve onarımı ile ilgili uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan robot ve robot ekipman tamirini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm çalışmalarımız müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarımızın çerçevesinde yürüterek sizlere en hızlı, güvenilir hizmeti sağlıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

İletişim Bilgilerimiz

Gaziler Mah. 1733 Sk. No:18/A

PK.41400  Gebze / KOCAELİ

Sosyal Medya Hesaplarımız

Yol Tarifi İçin Tıklayın

Soru Sor
Call Now Button