Hakkımızda

Ana Sayfa 9 Hakkımızda

Hakkımızda

SHN endüstri; kaliteli ürünü , doğru fiyatlarla , hızlı teslim olanağı sağlayan, müşteri memnuniyetini temel edinmiş ve dünya genelinde başarı yakalamış bir firmadır. Geçmişten gelen bilgi ve tecrübeleriyle 2015 yılında serbest faaliyetlerine başlamış olan firmamız, tecrübeli ve faaliyet gösterdiği tüm alanlarda gereken tüm sertifikalarına sahip bir kuruluş olarak hizmetlerine devam etmektedir. Bilimsel gelişmenin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, Türkiye’de de her sektörde otomasyona doğru hızlı bir akış gözleniyor.

Genç, dinamik, eğitimli ve işinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Piyasadaki yer aldığımız süre ve deneyimlerimiz sayesinde teknik yapı ve alt yapı sorunlarını çözerek sektörün ihtiyaçlarını sürekli ve güncel bir şekilde karşılayan yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üreten sektörde en iyi hizmet veren bir kurum haline geldik. Bu vizyonla hizmet veren firmamız bölgesinde boşluğu hissedilen gerçek anlamda kurumsal danışmanlığı hayata geçiren uluslararası standartlarda hizmet veren sektörde hatırı sayılır bir firma halini almıştır.

SHN endüstri; otomasyon ve makine imalatı, mekanik ve inşaat konusunda teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcıyı en kısa sürede istediği rahatlığa ulaştıran bir kuruluştur. Bizi diğer firmalardan ayıran değerler; Mühendislik anlayışına uygun hizmet vermemiz, çağa uygun çözümler ve hizmetler sunmamız, kaliteli hizmet anlayışımız, endüstriyel deneyimimiz, çözüm odaklı olmamız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdır.

İletişim Bilgilerimiz

Gaziler Mah. 1733 Sk. No:18/A

PK.41400  Gebze / KOCAELİ

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizimle İletişime Geçin...

* SHN Endüstri "KVKK Açık Onay Metni" ni Okudum Onaylıyorum.

12 + 9 =

Soru Sor
Call Now Button